mer film er produsent og distributør

Mer Film ble grunnlagt av produsent Maria Ekerhovd i 2011. Produksjonsselskapet har kontorer i Tromsø og Bergen. I 2015 startet vi distribusjonsselskapet Mer Filmdistribusjon for å formidle filmene våre til publikum selv.

Vi har produsert og distribuert filmer som DISCO, HVA VIL FOLK SI, HOGGEREN og MOT NATUREN.

Etter at filmene våre har blitt vist på kino, kan du leie dem på ulike nettbutikker og plattformer, som iTunes, Altibox, YouTube eller Canal Digital. Du finner lenker til hvor du kan se filmene våre på filmens side.

Vi har også en podcast: Søk og abonner på «Se Mer Film» for å få en dypere forståelse av filmene våre.

Fortell oss gjerne hva du synes om filmene våre og om det er noe du vil se mer av! Send oss en melding på Facebook, Instagram eller Twitter - eller send oss en epost! #semerfilm

MER FILMDISTRIBUSJON


Daglig leder | CEO

Øistein S. Refseth | oistein@merfilm.no | +47 936 65 239

Filmsjef | Head of distribution

Maria Halvorsen | maria.halvorsen@merfilm.no | +47 950 27 435

Markedsmedarbeider | Marketing manager

Nora Bremer Øvrebø | nora@merfilm.no | +47 922 86 249

Aquisitions & Sales Consultant

Frances Harvey | sales@merfilm.no | +47 471 50 428

Adresse: 

MER FILMDISTRIBUSJON, SAGVEIEN 23F, 0459 OSLO | Organisasjonsnummer: 815 783 662 

 

MER FILM - PRODUKSJON

Produsent | Producer
Maria Ekerhovd | maria@merfilm.no | +47 95 18 81 18

Produsentassistent | Producer assistant
Lillian Løvseth | lillian@merfilm.no | +47 90 52 69 98 

Produsent | Producer
Elisa Fernanda Pirir | elisa@merfilm.no | +47 90 73 59 74

Produksjonsjef | Head of production
Ragna Midtgard | ragna@merfilm.no | +47 97 65 73 59

Daglig leder | CEO
Siv Dyb Wangsmo | siv@merfilm.no | +47 41 43 66 82

Kontor- og administrasjonsansvarlig | Office manager
Vivill Rysstad Talsnes | vivill@merfilm.no | +47 98 03 77 51


Adresser:

MER FILM AS (Tromsø), c/o Tvibit Parkgata 27/29, 9008 TROMSØ | Org no. 996 953 556 (Mer Film AS)

MER FILM I VEST (Bergen), Georgernes Verft 12, 5011 Bergen | Org no. 998 263 123 (Mer Film i Vest)

eu_flag_creative_europe_media_co_funded_vect_pos_en_[cmyk].jpg